top of page
MİRSAD ALKAN

SAĞLIKLI YAŞAM AKADEMİSİ

KURULUŞUMUZ

Akademimiz 2022 yılında toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi hedefiyle alanında uzman isimleri, toplumun her kesiminden bireylerle buluşturmak üzere kurulmuştur. Bu kapsamda uzman fizyoterapist, diyetisyen ve psikologlardan oluşan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Ekibimiz sağlık sorunları ortaya çıkmadan önce, sizlerin hastalıklardan korunması ve yaşam biçimi alışkanlıklarınızın iyileştirmesine katkı sağlamak üzere kişiye özel planlamalar ile çevrimiçi destek sağlamaktadır. Günümüz koşullarında özellikle sanal ortamdaki sağlıkla ilişkili bilgi kirliliğinin farkındayız. Akademimiz insanların doğru yönlendirilmesinin ve sağlık okur yazarlığının geliştirilmesini önemsemektedir. Bu nedenle, sağlıklı yaşam alışkanları ile ilgili sağlıklı bireylere yönelik akademisyenler tarafından paylaşılan bilgileri de sizlerle buluşturuyoruz. Sağlıklı bir toplumun inşası için, güncel tedavi yöntemlerini ve mesleki gelişmeleri takip eden sağlık çalışanlarına sahip olmak birincil gerekliliktir. Alanlarındaki güncel gelişmeleri takip etmek isteyen sağlık lisans bölümlerinden mezun veya sağlık çalışanı adayı öğrencilerimiz için mesleki seminerler ve eğitimler ile bu sürece destek olmayı hedefliyoruz. Toplum sağlığının korunmasında en büyük tehdit doğru bilinen yanlışlar ve yanlış ekipmanların tercih edilmesidir. Sağlıklı yaşam planlaması için hedeflediğiniz egzersiz veya diyet programlarının sağlığınızı tehlikeye atmadan başarıya ulaşması için uzmanlarımızdan destek alabilir, doğru egzersiz ve beslenme araçlarını akademi market üzerinden temin edebilirsiniz.

KİMLER FAYDALANABİLİR?

Düzenli hekim kontrolü gerektiren ya da mevcut sağlık sorunu bulunmayan tüm bireyler akademimizden destek alabilir. Her yaşa uygun sağlıklı yaşam desteklerimiz bulunmaktadır. Hekim kontrolü gerektirecek şekilde alevlenme dönemi ile seyreden hastalığı bulunmayan, geçmiş hastalıkları sonrası tedavisi tamamlanmış olan bireylerde hastalıklarının tekrarından korunmak üzere akademimizden destek alabilirler. Sağlıklı yaşam hakkında kanıta dayalı bilimsel bilgilere ulaşmak isteyen, sağlıklı yaşam alışkanlıklarını geliştirmek isteyen, egzersiz ve diyet konusunda evinde ya da iş yerinde profesyonel destek almak isteyen; masa başı çalışma, sınava hazırlanma, yoğun iş temposu gibi nedenlerle profesyonelleri ziyaret edecek vakit bulamayan, tüm bireyler akademimize müracaat edebilirler. Ayrıca eğitim kurumları ve şirketler kurumsal müracaat bünyelerinde bulunun tüm bireyler için toplu danışmanlık hizmetleri ve eğitim paketlerinden faydalanabilirler. Akademimiz sadece çevrimiçi görüntülü görüşme hizmeti vermekte olup, yüz yüze değerlendirme ya da hekim kontrolü gerektiren durumlarda sizleri sağlık kuruluşlarına yönlendirmektedir. Bireylerin sağlık kuruluşuna yönlendirilmesi durumunda danışmanlık hizmeti sonlandırılır ve danışmanlık ücretleriniz iade edilir. Akademimizde; teşhis ve tanıya yönelik uygulamalar ile sağlık kuruluşunda uygulanması gereken tedaviler hakkında danışmanlık kesinlikle verilemez. Lütfen teklif etmeyiniz. Sağlık kurumlarına müracaat etmeniz gerekli ancak poliklinik seçimi yapamıyorsanız öncelikle aile hekiminizden destek alabilirsiniz.

NEDEN ÇEVRİMİÇİ SAĞLIKLI YAŞAM DANIŞMANLIĞI ?

Günlük yaşam yoğunluğu, iş stresi, sınav hazırlığı, bakıma ihtiyacı olan aile yakınları ya da çocuklarınızla ilgilenmek gibi nedenlerden ötürü; uzmanlarla görüşmeye ya da kendinize vakit ayıramıyorsanız, tamamen size bağlı esnek saatler ile, istediğiniz yerde, kısa sürelerde çok yol alacak programlar ile sağlığınızı koruyup geliştirebilirsiniz. Sağlıklı Yaşam Akademisi sizi üniversitelerin sağlık bölümlerinden mezun, ayrıca yüksek lisans ve doktora eğitimleri olan gerçek fizyoterapi , diyet ve psikoloji uzmanları ile buluşturur.

Kurum ziyaretleri gerektirmez ve ulaşım masrafı olmaz, iş yerinizden izin almayı gerektirmez ve size ihtiyacı olan insanları yalnız bırakmanız gerekmez.

Fiziki alan giderleri olmadığı için seans ücretleri uygundur. İster tek seanslık satın alımlarla, ister toplu satın alımlarla ilerleyebilirsiniz. Taahhüt ve ya devamlı abonelik ücretleri içermez ve danışmanlık seanslarınız kadar ödeme yaparsınız. Kullanımınız dışında abonelik vs. adı altında ek ücretler alınmaz.

Sorularınız ve merak ettiğiniz tüm konularda bilgi için, sıkça sorulan sorular (s.s.s.) sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız. Bize ulaşmak için aşağıda yer alan iletişim butonlarını kullanınız ya da site içi iletişim sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

  • Instagram

İNSTAGRAM

  • Youtube

YOUTUBE

bottom of page